YouTube 동영상 가치 분석

YouTube 링크가 잘못되었습니다.
영상을 찾을 수 없습니다.
Türkiye'nin 2021'deki yeni silahları - Turkey's new weapons in 2021 - Akıncı - Karaok - AKYA ASELSAN
TEKNO SAVUNMA
TEKNO SAVUNMA 3.78만 구독자 수 626 동영상 수 1688.02만 누적 조회수 2020-11-27 업데이트 날짜 --
동영상 조회수8.27만
좋아요 클릭비율 97.4%
댓글수104
구독자 조회비율 100%
훌륭해요
동영상 예상 가치 ₩ 71.42만 - ₩ 128.6만
구독자 참여율 3.28%
동영상 태그
Türk Silahlı Kuvvetleri savunma sanayii savunma sanayi Türk savunma sanayi Türk savunma sanayii turkish defense Türk silah sanayi Turkish defense industry ROKETSAN Savunma Sanayii Akıncı TİHA Akıncı TCG Anadolu Akya Atmaca Karaok AKYA Ağır Sınıf Torpido ROKETSAN Karaok ROKETSAN Akya Akya torpido Atmaca füzesi yerli silahlar 2021 2021 Türk silah sanayi 2021 Türk savunma sanayi 2021 savunma sanayi 2021 savunma sanayi 2020 ASELSAN defense news
소개
Türk savunma sanayi 2021'de yeni bir dizi ürünü Türk Silahlı Kuvvetleri kullanımına sunacak. Bayraktar AKINCI Taarruzi İnsansız Hava Aracı, TCG Anadolu gemisi, Karaok ve Atmaca füzeleri ile AKYA Ağır Sınıf Torpido bu ürünler arasıda yer alıyor.

Buna göre, Bayraktar AKINCI TİHA’nın test programı, takvime uygun şekilde ve başarıyla ilerliyor. Planlı test programından sonra Savunma Sanayii Başkanlığı ve kullanıcıların belirleyeceği kabul testleri gerçekleştirilecek. Bu süreçlerin ardından Bayraktar AKINCI TİHA, envantere girecek.

Türkiye’nin en büyük savaş gemisi olacak 232 metre uzunluğundaki TCG Anadolu da 2021’de envantere alınacak.

TCG Anadolu gemisinin inşası için Sedef Tersanesi'nde yürütülen çalışmalarda sona gelindi.

Türk savunma sanayisinin füze ve roket üretimindeki lider kuruluşu ROKETSAN ise 2021’de Türk Silahlı Kuvvetlerine yeni ürünlerini teslim etmeye başlayacak.

Buna göre, ROKETSAN’ın yürüttüğü AKYA Ağır Sınıf Torpido Projesi kapsamında ilk teslimatın gelecek yıl gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Proje kapsamında, Türkiye’nin ağır sınıftaki ilk torpido mühimmatı, Türk Deniz Kuvvetleri Komutanlığının hizmetine sunulacak. AKYA, 40 knot azami sürat ve 15 kilometre menzilde etkinlik sağlayacak.

Gelecek yıl teslimatları başlaması planlanan bir diğer ROKETSAN ürünü Karaok. Karaok, ROKETSAN tarafından orta menzilli tanksavar füzesi başlığı kullanılarak daha kısa, hafif ve tek er tarafından atılabilir bir füze olarak geliştirildi.

Türk Deniz Kuvvetlerinin yeni silahı, Türkiye'nin ilk deniz seyir füzesi Atmaca’nın teslimatları da 2021’de başlayacak.

Türkiye’nin denizlerdeki caydırıcılığını artıracak Atmaca, Deniz Kuvvetleri Komutanlığının gemiden gemiye seyir füzesi ihtiyacını karşılamak için geliştirildi.

Denize çok yakın mesafeden gittiği için radarlara yakalanmayan Atmaca, Deniz Kuvvetlerine çok ciddi vuruş kabiliyeti kazandıracak.

Türk savunma sanayisinin amiral gemisi ASELSAN, geliştirdiği teknolojilerle söz konusu projelerin tümüne katkı verecek..

#SavunmaSanayi #AkıncıTİHA #TCGAnadolu .#Akıncı #Atmaca #Karaok #Akya #ROKETSAN #Baykar #BayraktarAkıncı #Baykar #ASELSAN
------
Bayraktar AKINCI Assault Unmanned Aerial Vehicle, TCG Anadolu ship, Karaok and Atmaca missiles and AKYA Heavy Class Torpedo will be available to the Turkish Armed Forces in 2021.

Bayraktar AKINCI TİHA's tests continue in accordance with the schedule. AKINCI will enter the inventory after the acceptance tests of the Defense Industry Presidency and users.

TCG Anatolia, Turkey will be the largest warships in the 232 meters in length.

Within the scope of AKYA Heavy Class Torpedo Project carried out by ROKETSAN, the first delivery is aimed to be made next year.

Another ROKETSAN product, which is planned to begin deliveries next year, is Karaok. The Karaok was developed by ROKETSAN as a shorter, lighter, single-private missile using a medium-range anti-tank missile head.

Turkish Naval Forces of new weapons, Turkey's first naval cruise missile ATMACA's deliveries will begin in 2021.
더보기