YouTube 동영상 가치 분석

YouTube 링크가 잘못되었습니다.
영상을 찾을 수 없습니다.
Шкільні колекції / Marks&Spencer / ТРЦ "Французький бульвар"
Французский Бульвар
Французский Бульвар 593 구독자 수 221 동영상 수 39.46만 누적 조회수 2021-08-20 업데이트 날짜 2021-10-16
동영상 조회수5115
좋아요 클릭비율 0
댓글수0
구독자 조회비율 100%
훌륭해요
동영상 예상 가치 ₩ 4.31만 - ₩ 7.87만
구독자 참여율 0%
동영상 태그
школьные коллекции школа первоклассник стильная одежда одежда для школьников осень школьная форма выпускник настоение эмоции
소개
Готуватись до нового навчального року зі шкільною формою Marks & Spencer - справжнє задоволення.

В колекції представлений широкий асортимент сорочок, футболок-поло, спідниць, сарафанів, штанів та багато інших предметів дитячого гардероба, що виготовлені з сучасних водонепроникних матеріалів, легко піддаються пранню, прасуванню та мають запас розміру із регулюванням на талії.

Чому варто обрати саме Marks&Spencer? Тому що, у вас є можливість підібрати крій шкільної форми, який ідеально пасуватиме саме вашій дитині.

Враховуючи те, що кожна дитина має свої особливості фігури, Marks&Spencer пропонує колекцію, де батьки зможуть підібрати одяг, у якому діти будуть почувати себе максимально комфортно.

При створенні колекції шкільної форми Marks & Spencer використана 100% органічна бавовна, вирощена в екологічних умовах.

Ця ініціатива щодо збереження навколишнього середовища і мінімізації шкоди від виробництва, впроваджується брендом вже багато років.

Таким чином, Marks & Spencer подбав не лише про дитячий комфорт, але і про планету в цілому;

Шкільна форма Marks&Spencer створена для активних шкільних буднів, до того ж в мережах магазинів діе приємна знижка 20% при купівлі від 3-х одиниць дитячих товарів.
더보기
문의하기

카톡문의 또는 아래 간편메시지 발송을 통해 문의주세요.

카톡문의